Niech Moc Będzie z Tobą

Wyruszyli na Alderaan i choć nigdy tam nie dotarli, to ta podróż zmieniła zupełnie ich życie...
Zapraszam na moją podróż na Alderaan. Ona także wiedzie przez różne dziwne miejsca we wszechświecie. Wiedzie przez piękne choć czasem dziwne i trudne przyjaźnie, a przede wszystkim uczy odkrywać Prawdziwą Moc w człowieku i świecie. I ciągle doświadcza jak nie ulec ciemnej stronie mocy tego świata.

poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Art Music Trio - towar niereklamowany!

Kilka dni temu ktoś udowadniał mi, że to co się reklamuje to są totalne buble, które nie schodzą, a trzeba je tak sprzedać by klient myślał, że jest mądry czyli kupił super towar, po super cenie. On, za to zawsze kupuje tylko to co nie jest właśnie reklamowane i zawsze dobrze na tym wychodzi.
Może i ma rację? Nie wiem, ale właśnie dostałam link do YouTube - Fracanapa Astora Piazzolla, w wykonaniu Art Music Trio i pomyślałam, że to właśnie jest to pyszne ciasteczko, które nigdy nie doczeka się reklamy.
No bo i gdzie temu do Dody ;-)
A że wczoraj byłam z wizytą u znajomych i tam padła kolejna mądrość współczesnego świata, czyli: "nie ważne co umiesz i potrafisz, ważne jest kogo znasz", więc i ja postanowiłam właśnie trochę zapromować rodzinkę!

Tak więc, Panie i Panowie,
Arek Wiech - gitara i Art Music Trio: YouTube - Fracanapa Astor Piazzolla

1 komentarz:

  1. Gosiu fantastyczna muzyka! Szkoda, że te mądrości coraz częściej biorą górę. Pozdrawiam Basia W.

    OdpowiedzUsuń