Niech Moc Będzie z Tobą

Wyruszyli na Alderaan i choć nigdy tam nie dotarli, to ta podróż zmieniła zupełnie ich życie...
Zapraszam na moją podróż na Alderaan. Ona także wiedzie przez różne dziwne miejsca we wszechświecie. Wiedzie przez piękne choć czasem dziwne i trudne przyjaźnie, a przede wszystkim uczy odkrywać Prawdziwą Moc w człowieku i świecie. I ciągle doświadcza jak nie ulec ciemnej stronie mocy tego świata.

czwartek, 23 września 2010

Mama i Tata za tym stoi

Nie chcę bawić się tu w politykę, ale odbywając podróże między galaktyczne człowiek styka się z różnymi "orbitami", "układami", czy wręcz "formami życia". Ma też możliwość przyglądać się i stykać z innymi cywilizacjami, i to dość obiektywnie - jako ten stojący z boku, czasem tylko przemytnik innych idei. Widzi też jak giną cywilizacje, gwiazdy karłowacieją, kultury upadają. Wszechświat nie znosi próżni więc szybko ich miejsce zajmują prymitywne formy, które świetnie sobie radzą w "rozrzedzonym powietrzu".
To taka refleksja międzyplanetarnego wędrowca.
Dla tych, którzy chcą poprzeć "Starą Republikę", polecam stronę Fundacji Mamy i Taty: www.mamaitata.org.pl
Można tam zaangażować się i poprzeć tych, którzy walczą o zachowanie zdrowej tradycji, kultury, a przede wszystkim walczą o rodzinę, kolebkę zdrowego i silnego społeczeństwa. Polecam - Fundacja Mamy i Taty

A dla poprawienia humoru i trochę też ku przestrodze:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz