Niech Moc Będzie z Tobą

Wyruszyli na Alderaan i choć nigdy tam nie dotarli, to ta podróż zmieniła zupełnie ich życie...
Zapraszam na moją podróż na Alderaan. Ona także wiedzie przez różne dziwne miejsca we wszechświecie. Wiedzie przez piękne choć czasem dziwne i trudne przyjaźnie, a przede wszystkim uczy odkrywać Prawdziwą Moc w człowieku i świecie. I ciągle doświadcza jak nie ulec ciemnej stronie mocy tego świata.

poniedziałek, 23 kwietnia 2012

aborcja ból terapia.com

Program Rachel. Droga nadziei i uzdrowienia dla tych, którzy cierpią z powodu skutków aborcji.
To chyba najdłuższa na świecie nazwa internetowej strony. 
Może musi być najdłuższa, bo syndrom poaborcyjny, któremu jast poświęcona, a raczej jego skutki to chyba najdłużej trwająca trauma. Trauma, która dotyka wszystkich członków rodziny, ciągnie się przez pokolenia, a jej skutki ranią całe społeczeństwa. 
Choć konkretna pomoc Programu Rachel oferowana jest w USA, to strona jest przeznaczona dla każdego przeciętnego Polaka i można znaleść tu konkretne informacje o chorobie i jak się z niej leczyć, linki stron, artykuły, pomoc duchową i wreszcie konkretny kontakt po polsku. Gdzie??? W Chicago!!! 
Ale czasem lepiej sobie pogadać z kimś daleko... bardzo daleko... Bo tu nie chodzi o odlełość, tylko o odwagę.
Zapraszam na stronę: www.aborcjabolterapia.com

1 komentarz:

  1. Pięknie. Jak dobrze,że są tacy co zajmą się tymi ludźmi. Pozdrowienia z Polski dla Polonii! My tu walczymy o naszą telewizję TRWAM. ,,Nie odbiorą nam TELEWIZJI TRWAM!
    Pozdrawiam z modlitwą!

    OdpowiedzUsuń